TETT-kisokos
2024. október 30.
A TETT-kisokosnak ebben a részében Móring Andrea, a TETT koordinátora ad tippeket, hogy honnan meríthetsz ihletet egy igazán jó TETT-pályaműhöz.
2024. október 30.
Veitz Gábor, TETT-zsűritag a TETT-kisokosnak ebben a részében elmeséli, melyek a pályaművekben leggyakrabban előforduló hibák.
2024. október 30.
A pályázati értékelés egyik legfontosabb szempontja a TETT-szerűség. A TETT-kisokos első részében Prof. Dr. Szántay Csaba, a TETT egyik ötletgazdája és zsűritagja mesél ennek jelentőségéről.
2024. október 29.
Egy igazán jó TETT-pályaművet tudományos alaposság és hitelesség jellemez. De mit is értünk ez alatt? A TETT-kisokos harmadik részében erre a kérdésre válaszol Weber Márton, a TETT legifjabb zsűritagja, a Richter Gedeon Nyrt. munkatársa.
2024. október 29.
A TETT-kisokosnak ebben a részében Dr. Dóbéné Cserjés Edit, a TETT-zsűritagja mesél arról, hogy a mentorok mi mindennel segíthetik egy TETT-pályamű megszületését.
2024. október 29.
A TETT-kisokosnak ebben a részében Bajzáth Mária, mesepedagógus, a TETT-zsűri tagja oszt meg néhány jótanácsot arról, hogy mire érdemes figyelni a pályaműved ívének megalkotásakor.
2024. október 25.
Hogyan pályázz etikusan? A TETT-kisokosnak ebben a részében erre válaszol Patkó Csaba, a TETT zsűritagja.
2024. október 25.
Döbrentey Ildikó, Magyar örökség- és Prima díjas író, a TETT egyik fővédnöke és zsűritagja mondja el ebben a videóban, hogy mitől lesz igazán kreatív egy TETT-pályamű.